Archives

Camila Duarte Çakır

1996 Küba doğumlu Camila Duarte Çakır , New York Konservatuarı Drama Sanatları’ndan mezun oldu. Oyunculuk hayatına 2015 yılında Salome oyunu ile başladı. Bale, modern dans, bachata, vals, resim yapmak, şarkı söylemek gibi yetenekleri olan Camila Duarte Çakır iyi derecede İngilizce, İspanyolca ve Türkçe biliyor.

 

Kariyeri

2015- Salome(tiyatro)

2015- Trojan Woman (tiyatro)

2016- Karşı Konulmaz Kontes (tiyatro)

2016- Baba Güzelliği (tiyatro)

2017- Ay Isığı Banyosu ( tiyatro)

2019- Savannah Bay (tiyatro)

2019- Premios Juventud/ Sour Patch Kids (Reklam)

Read more

Derya Oğuz Ertün

1996 doğumlu Derya Oğuz Ertun, Okan Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor. Derya Oğuz Ertun, oyunculuk hayatına 2020 yılında Emanet dizisi ile başladı. Motor Sporları, Voleybol, Su Topu, Kürek, Yüzme, İşaret Dili, Klasik Gitar gibi yetenekleri olan Derya Oğuz Ertun iyi derecede İngilizce biliyor.

KARİYERİ

Bu Olay Senin de Başına Gelebilir, Murat (Ana Cast) , 2019

Reklam Filmi,
Ruffles, “İnişler ve çıkışlar” , 2019

Dizi

Emanet 2020

 

Read more

Buse Kara

1991 doğumlu Buse Kara , Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk hayatına 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başladı. Dans etmek, şarkı söylemek, eskrim gibi yetenekleri olan Buse Kara iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Kariyeri

2017 – 46 Yok Olan

2019 – Jet Sosyete

Tiyatro: Hayvan Çiftliği (Tatbikat Sahnesi), Tüy Kalemler (Tatbikat Sahnesi), Woyzeck Masalı (Tatbikat Sahnesi), Hayvan Çiftliği (Kumbaracı50/D22), Köleler Adası (Moda Sahnesi)

Read more

Halil İbrahim Yılmaz

1992 doğumlu Halil İbrahim Yılmaz, İzmir Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Halil İbrahim Yılmaz, oyunculuk hayatına 2020 yılında Benim Adım Melek dizisi ile başladı. Buz Pateni, Binicilik, Modern Danslar, Eskrim, Atıcılık, Ney,Kaval, Balaban(Duduk), Perkisyon, Klarnet gibi yetenekleri olan Halil İbrahim Yılmaz iyi derecede İngilizce biliyor.

KARİYERİ

PolonyaTheatreMaska

İzmir Devlet Tiyatrosu

İzmir Bornova Belediye Şehir Tiyatrosu(BBŞT)

Elbet Bir Gün Güneş(2017)

Siyah İnci (2 Bölüm) 2018

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz 2010(BBŞT)

Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı 2012(BBŞT)

Küçük Prenses 2014(İzmir Devlet Tiyatrosu)

Güneş Doğudan Battı 2017 (DEU GSF Tiyatro Deneme Topluluğu)

Beş Çayında Boks 2017

(DEU GSF Tiyatro Deneme Topluluğu)

Maymunlar 2017 (DEU GSF Tiyatro Deneme Topluluğu)

Yedinci Günün Mutluluğu 2018 (DEU GSF Tiyatro Deneme Topluluğu

Benim Adım Melek (65 Bölüm)

Read more

Samet Sırmalı

1989 doğumlu Samet Sırmalı, İstanbul Kültür Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Craft Oyunculuk Atölyesi, Saim Güveloğlu Oyunculuk Atölyesi, Harika Uygur, ve Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk eğitimi alan Sırmalı, oyunculuk hayatına Mayıs Kraliçesi dizisi başrolü olarak başladı. Boks, Tenis gibi spor dallarıyla uğraşan Samet Sırmalı iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Kariyeri

2016 – Mayıs Kraliçesi

2018 – Ege’nin Hamsisi

Read more

Taha Ünal

1995 doğumlu Taha Ünal, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Erbulak Oyunculuk ve Yazarılık Eğitimi eğitimi alan Ünal, oyunculuk hayatına 2017 yılında Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile başladı. Yüzme, Fitness, Kick Boks, Binicilik, Kılıç ve Ateşli Silah Kullanımı, Profesyonel Basketbol, Voleybol, Hentbol gibi yetenekleri olan Taha Ünal İngilizce biliyor.

KARİYERİ

2017- Ufak Tefek Cinayetler Dizisi- Star TV


YETENEKLERİ

Yüzme, Fitness, Kick Boks, Binicilik, Kılıç ve Ateşli Silah Kullanımı, Profesyonel Basketbol, Voleybol, Hentbol


ÖZELLİKLERİ

İngilizce ,SürücüBelgesi(B)

Read more

Deniz Sarıkaş

2000 doğumlu Deniz Sarıkaş, Müjdat Gezen Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunu. Gitar, Vokal, Fitness, Yüzme, Dans, Basketbol gibi yetenekleri olan Deniz Sarıkaş İngilizce biliyor.

Read more

Furkan Kapsız

1996 doğumlu Furkan Kapsız, İstanbul Gelişim Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunu. Furkan Kapsız Craft Oyunculuk Atölyesi’nden Oyunculuk Eğitimi, Celal Eldeniz’den Kameraönü Oyunculuk Eğitimi, Akademi 35.5’dan Oyunculuk Eğitimi aldı. Çağdaş Dans, Valse, Salsa, Hiphop , Senaryo yazmak , Tenis, Profesyonel Basketbol, Futbol , Su Topu, Voleybol, Kickboks , Yüzme gibi yetenekleri olan Furkan Kapsız İngilizce biliyor.

Read more

Güney Yücebağ

1998 doğumlu Güney Yücebağ, Plato MYO Radyo Televizyon ve Işık Üniversitesi Sinema Televizyon bölümlerinden mezun. Oyunculuk hayatına 2019 yılında Çukur dizisi ile başladı. Yüzme, Karete, Tekvando, Fitness, Masa Tenisi, Fotoğrafçılık gibi yetenekleri olan Güney Yücebağ İngilizce biliyor.

KARİYERİ

2017 – No 309

2017 – B Planı Çıkmaz Sokak

2019 – Çukur (30 Bölüm)

Read more

Yiğit Oruçoğlu

2000 doğumlu Yiğit Oruçoğlu, Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun. Oruçoğlu, Mint Akademi Oyunculuk ve Şan Eğitimi aldı. Futbol, Basketbol, Yüzme, Crossfit, Fitness, Klasik Gitar gibi yetenekleri olan Yiğit Oruçoğlu İngilizce biliyor.

Read more