Archives

Akın Tekgöz

2002 doğumlu Akın Tekgöz, Bahçesehir Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu. Kravmaga (Ateşli silah, bıçak, sopa savunması ve kullanımı ) Muay Thai Boks, Kickboks (yakın dovüş), Mma BJJ, (Brazilian jiu-jitsu) Fitness, Tenis, Basketbol, Bilek Güreşi gibi yetenekleri olan Akın Tekgöz İngilizce biliyor.

Read more

Buse Kara

1991 doğumlu Buse Kara , Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk hayatına 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başladı. Dans etmek, şarkı söylemek, eskrim gibi yetenekleri olan Buse Kara iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Kariyeri

2017 – 46 Yok Olan

2019 – Jet Sosyete

Tiyatro: Hayvan Çiftliği (Tatbikat Sahnesi), Tüy Kalemler (Tatbikat Sahnesi), Woyzeck Masalı (Tatbikat Sahnesi), Hayvan Çiftliği (Kumbaracı50/D22), Köleler Adası (Moda Sahnesi)

Read more

Güney Yücebağ

1998 doğumlu Güney Yücebağ, Plato MYO Radyo Televizyon ve Işık Üniversitesi Sinema Televizyon bölümlerinden mezun. Oyunculuk hayatına 2019 yılında Çukur dizisi ile başladı. Yüzme, Karete, Tekvando, Fitness, Masa Tenisi, Fotoğrafçılık gibi yetenekleri olan Güney Yücebağ İngilizce biliyor.

KARİYERİ

2017 – No 309

2017 – B Planı Çıkmaz Sokak

2019 – Çukur (30 Bölüm)

Read more

Polat Sezen

2000 doğumlu Polat Sezen, Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam ediyor. Golf, Kayak, Tenis, Dans, Fitness, Masa Tenisi, Kano, Buz Pateni gibi yetenekleri olan Polat Sezen iyi derecede İngilizce biliyor.

Read more

Serdar Yusuf

1998 doğumlu Serdar Yusuf, Heinrich-Heine University mezunu. Oyunculuk eğitimini FFT Düsseldorf , Actors Door Studio Londra ve Akademi 35,5 istanbul’dan alan Serdar Yusuf oyunculuk hayatına Karmakarışık tiyatro oyunu ile başladı. Fitness, Taekwondo, Kick Box, Atletizm, Futbol, Tenis, Voleybol, Badminton, Basketbol, Şarkı Söylemek gibi yetenekleri olan Serdar Yusuf çok iyi derecede İngilizce, Almanca ve İspanyolca biliyor.

KARİYERİ

Karmakarışık (Tiyatro)
Franz Kafka Dava (Tiyatro)

Read more

Tuğcenk Ölmez

1996 doğumlu Tuğcenk Ölmez, İstanbul Üsküdar Üniversitesi Reklam Tasarımı ve iletişimi bölümü mezunu. Profesyonel Yüzme, Kaya Tırmanışı, Binicilik, Basketbol, Futbol, Boks,Fitness gibi yetenekleri olan Tuğcenk Ölmez İngilizce biliyor.

Read more

Tunç Oğuz

1988 doğumlu Tunç Oğuz, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü
mezunu. Tunç Oğuz oyunculuk hayatına 1996 yılında Şövalye Pamuk Prenses ve Hain ile başladı. Gitar, Piyano, Resim, Aşçılık gibi yetenekleri olan Tunç Oğuz İngilizce biliyor.

KARİYERİ

1996 – Şövalye Pamuk Prenses ve Hain
1998 – Karanlıkta Biri Var
2001 – Bizim Okul
2011 – Arka Sokaklar

Read more

Yiğit Oruçoğlu

2000 doğumlu Yiğit Oruçoğlu, Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun. Oruçoğlu, Mint Akademi Oyunculuk ve Şan Eğitimi aldı. Futbol, Basketbol, Yüzme, Crossfit, Fitness, Klasik Gitar gibi yetenekleri olan Yiğit Oruçoğlu İngilizce biliyor.

Read more