Archives

Nilsu Berfin Aktaş

1998 doğumlu Nilsu Berfin Aktaş, Yetenek Evi Sanat Akademisi’nden mezun oldu. 2018 yılında Geleceğin Starı adlı yarışmada adından söz ettiren Aktaş, oyunculuk hayatına 2019 yılında Ersoy Güler’in yönetmenliğini üstlendiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle başladı. Nilsu Berfin Aktaş, 2021 yılında yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı Benim Hayatım adlı dizide başrol olmuştur. 48.Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nün sahiplerinden biri olan Nilsu Berfin Aktaş; şarkı söylemeyi ve dans etmeyi çok seviyor. Nilsu Berfin Aktaş iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Kariyeri

2019 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Gökçe karakteri)

2021 – Ölüm Zamanı (Dijital)

2021 – Kolej (Dijital)

2021 – Benim Hayatım (Hayat Karakteri)

2022 – Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Gizem Karakteri)

Read more

Deniz Sarıkaş

2000 doğumlu Deniz Sarıkaş, Müjdat Gezen Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunu. Gitar, Vokal, Fitness, Yüzme, Dans, Basketbol gibi yetenekleri olan Deniz Sarıkaş İngilizce biliyor.

KARİYERİ

2022 – GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ – SHOW TV

Read more

Nazlı Çetin

2000 doğumlu Nazlı Çetin, Craft oyunculuk akademisinden, İlknur Güneş’ten diksiyon eğitimi, Utku Demirkaya’dan hareket tasarımı ve dans dersi, Mine Çerçi’den fiziksel tiyatro dersleri, İbrahim Çiçek, Esra Kızıldoğan ve Aras Kösedağ dan özel oyunculuk dersleri aldı. Nazlı Çetin, oyunculuk hayatına 2020 yılında Şeref Sözü dizisi ile başladı. Salsa, Bachata, Street Jazz, Hip-hop, Halk Oyunları, Karate, Voleybol, Basketbol, Tenis, Masa tenisi. Mental aritmetik ve hızlı okuma gibi yetenekleri olan Nazlı Çetin iyi derecede İngilizce, orta derecede İspanyolca biliyor.

KARİYERİ

2020 – ŞEREF SÖZÜ
2020 – MUCİZE DOKTOR
2022 – kARDEŞLERİM

Read more