Arem & Arman

2013 yılında büyük başarı elde ettiği “Then She Found Me” adlı single kaydıyla profesyonel müzik kariyeri başlayan Arem Özgüç, Dave Emanuel ile ortak çalışması olan “Surprise” isimli şarkıyla listelerde ilk 100’de yer aldı.

Kariyerine dünyaca ünlü elektronik müzik yıldızları Tiesto, Armin van Buuren, David Guetta, Avicii gibi isimlerden aldığı destekle başlayan Arman Aydın, yaptığı şarkılarla bugüne kadar 1 milyarın üzerinde stream aldı.Kariyerini birlikte ilerleten ikili Arman Aydın ve Arem Özgüç; Eypio, Oğuzhan Koç, Buray, Zeynep Bastık, Reynmen, Lvbal C5 , Kenan Doğulu gibi isimlerle çok dinlenen şarkılara imza attı.

Arem Özgüç Hakkında

1990 doğumlu. 2013 yılında büyük başarı elde ettiği “Then She Found Me” adlı single kaydıyla profesyonel müzik kariyeri başladı. Dave Emanuel ile ortak çalışması olan “Surprise” isimli şarkıyla listelerde ilk 100’de yer aldı. Bolier, Arman Aydın ve NBLM ile “Imagine” şarkısını kaydetti. Dijital platformlarda Türkiye’nin en çok dinlenen müzisyenlerinden biri. Arman Aydın ile tanışana kadar DJ’lik yaptı. Tanışma sonrası kariyerlerini birlikte ilerleten ikili; Eypio, Oğuzhan Koç, Buray, Zeynep Bastık, Reynmen… gibi isimlerle çok dinlenen şarkılara imza attı. Spotify’da aylık 4 milyonun üzerinde dinleyicisi olan Arem Özgüç Türkiye’nin uluslararası arenada en geniş destek ağına sahip DJ/Prodüktörleri arasında yer alıyor.

Arman Aydın Hakkında

1992 doğumlu. Kariyerine dünyaca ünlü elektronik müzik yıldızları Tiesto, Armin van Buuren, David Guetta, Avicii gibi isimlerden aldığı destekle başladı. Yaptığı şarkılarla bugüne kadar 1 milyarın üzerinde stream aldı. Dijital platformlarda Türkiye’nin en çok dinlenen müzisyenlerinden biri. Arem Özgüç ile tanışana kadar DJ’lik yapmıştır. Tanışma sonrası kariyerlerini birlikte ilerleten ikili; Eypio, Oğuzhan Koç, Buray, Zeynep Bastık, Reynmen… gibi isimlerle çok dinlenen şarkılara imza attı. Spotify’da aylık 4 milyonun üzerinde dinleyicisi olan Arman Aydın Türkiye’nin uluslararası arenada en geniş destek ağına sahip DJ/Prodüktörleri arasında yer alıyor.